Domek z drewna — łóżeczko dla małej dziewczynki

Która z dziewczynek nie marzy o swoim własnym domku? No chyba nie ma takiej. Ale jest na to sposób. Genialni producenci łóżek, zaprojektowali domek marzeń — w którym można spać, odpoczywać i bawić się.

Co takiego mają w sobie łóżka domki?

dzieckoPrzeglądając oferty wszystkich dostępnych łóżeczek, bardzo szybko trafi się na łóżka w kształcie domku. To bardzo chętnie wybierany produkt przez rodziców do pokoju małych księżniczek. I nie ma się co dziwić. Łóżko domek wygląda urokliwie, delikatnie i idealnie wpasuje się do wnętrza na styl skandynawski. Jest to mebel znacznie odmienny od standardowych łóżek. Posiada dach tak jak w przypadku normalnych domów — ten wdzięczny projekt, jest pomysłowością wielu stolarzy. Jeśli w grę wchodzi mały pokój, nie będzie z tym problemu, łóżko domek jest w standardowych wymiarach tak jak inne łóżka dziecięce. Najchętniej wybieranym kolorem jest naturalne drewno bądź kolor biały, a śliczne łóżeczko dla dziewczynki możemy znaleźć w kilku opcjach. Można zakupić je w formie z barierkami ochronnymi, bez barierek bądź z szufladą. Szuflada spełnia rolę miejsca, w którym można naprawdę dużo zmieścić: zabawek, pościeli czy nawet ubrań, jest to bardzo dobry pomysł jeśli chodzi o małe pokoje. Podobnie jak cały mebel, wybierając łóżeczko z barierką, można być pewnym pełnego bezpieczeństwa podczas snu i zabawy dziecka, ponadto nie posiada żadnych ostrych krawędzi, co jest kolejnym argumentem ochrony.

pokój dla dzieckaŁóżeczko w kształcie domku sprawdzi się tak naprawdę w każdym pokoju, a wybierając ten model, sprawimy, że maluch pobudzi swoją wyobraźnię — wyczaruje tajną bazę bądź będzie to domek dla jego pluszaków. Łóżeczko dla dziewczynki, nadaje się w każdym wieku. To dzięki temu, że producenci często tworzą takie łózka na zamówienie, a powierzchnia spania może być dowolna. Konstrukcja domku spokojnie wytrzyma również obciążenie do 150 kg, więc rodzic ma możliwość siedzenia w łóżku razem z dzieckiem. Jednocześnie trzeba podkreślić to, że łóżko domek ma bardzo atrakcyjną cenę. Tym samym jest bardzo chętnie wybierany przez rodziców. Wiele osób chce bowiem stworzyć swoim dzieciom przyjazny świat w ich własnym pokoju, a łóżko domek idealnie pasuje do takiej koncepcji.

Opisywane łóżeczko to świetne rozwiązanie, dla małych dziewczynek, które pragną być księżniczkami. To śliczne łóżeczko sprawi, że klimat pokoju dziecięcego, będzie bardzo bajeczny. Dach domku można ozdobić delikatnym oświetleniem, przez co pokój dziewczynki będzie jak z marzenia.