Designerski żyrandol do hotelu

Przy projektowaniu wystroju hoteli i innych obiektów turystycznych trzeba brać pod uwagę przede wszystkim wizję inwestora. Większość klientów raczej stawia na styl klasyczny, minimalistyczny, bądź elegancki. Zdarzają się też projekty ośrodków w skandynawskim stylu, czasem nawet w japońskim. Jednak jest to rzadkość. Większość woli mieć ładny, stylowy hotel ale bez większych dekoracji, czy nadmiernego przepychu.

Żyrandole z kryształami

designerskie żyrandoleNawet jeśli miałby to być hoteli biznesowy czy luksusowy. Czasem jednak trafia się klient, który chciałby czegoś zupełnie innego. Na przykład w stylu glamour, pełnym luksusu i przepychu. Taki hotel będzie miał wnętrze pełne złota, kryształów i marmuru. Znalezienie odpowiednich materiałów budowlanych i wykończeniowych nie jest wtedy proste. Można zaprojektować nawet złote podłogi, ale żadna firma tego nie wykona. Dlatego też trzeba podejść do sprawy racjonalnie, co nie oznacza rezygnacji z niektórych pomysłów. Problemem zawsze jest oświetlenie. W luksusowym hotelu nie można stosować zwyczajnych ledów czy plafonów, bo to nie koresponduje to z luksusowym wnętrzem. Żyrandol powinien być dekoracyjny, estetyczny, taki żeby przyciągał wzrok, a jednocześnie dobrze oświetlał pomieszczenie.

designerskie żyrandolePowinien mieć zatem niczym nieosłonięte żarówki, bez kloszy czy abażurów, choć zdarzają się wyjątki. Żyrandol musi być także solidny, metalowy, by był dobrze zamocowany do sufitu i nie było ryzyka że może spaść. Najlepsze są zatem ekskluzywne designerskie żyrandole z kryształami. Przeźroczyste kryształy będą odbijały światło, mieniły się, przez co także będzie nieco więcej światła w pomieszczeniu. Mogą to być małe kryształki zawieszone tuż przy ramionach lampy lub też długie, swobodnie zwisające. Dodatkowo warto wspomnieć o tym, że kryształy idealnie pasują do wnętrza w stylu glamour. Sam żyrandol zazwyczaj jest dosyć spory, odpowiedni do rozmiaru lobby hotelowego. Za to w pokojach dziennych w apartamentach można zamontować mniejsze żyrandole, ale także z kryształami. Dzięki temu będzie dopasowanie każdego pomieszczenia w hotelu. Ekskluzywne żyrandole z kryształami zachwycą każdego inwestora.

Podsumowując, ekskluzywne żyrandole idealnie będą pasowały do stylu glamour i można je montować zarówno przy wejściu do budynku, jak i w samych apartamentach. Żyrandole występują w wielu rozmiarach, a kolor metalu, jak i kryształu zawsze można dopasować do wystroju hotelu. Takie żyrandole z pewnością sprzedają dobrze zaopatrzone sklepy specjalistyczne, można je też zamówić prosto od producenta.