Bydgoska kostka brukowa i mój domek

Wraz z żoną ostatnio wybudowaliśmy własny domek jednorodzinny. Nie było to duże pomieszczenie jednak dla nas wystarczające. Oczywiście remonty zajmowały nam większość wspólnego czasu.

Bydgoska kostka brukowa przed wjazdem

bydgoska kostka brukowaPewnego dnia oboje stwierdziliśmy, że przed naszym wjazdem powinna pojawić się jakaś bydgoska kostka brukowa. Już wcześniej widziałem takie rozwiązanie u mojego przyjaciela i mi się bardzo spodobało. Stwierdziłem, że też chciałbym mieć coś takiego. Oczywiście usługi brukarskie w Bydgoszczy były bardzo popularne i szybko znaleźliśmy odpowiednią firmę, która się tym zajmowała. Po zakończeniu trzeba było poczekać aż wszystko się zastoi. Moja żona pracowała w szkole i uczyła matematyki. Bardzo często udzielała korepetycji i maturzyści zjawiali się u nas prawie każdego dnia. Wszyscy chcieliśmy aby nasz budżet się zwiększył. Pewnego dnia jedna z uczennic przyjechała do nas samochodem i wjechała na jeszcze świeżą kostkę. Nie wiedziałem co mam zrobić. Oczywiście układanie kostki nie było prostą rzeczą i wszystko mogłoby pójść na marne. Nie chciałem aby tak się stało. W dodatku byłem okropnie zły, ponieważ jak można sobie wjechać autem na tak dziwną powierzchnię. Nieodpowiedzialność młodych ludzi mnie szokuje. Ostatecznie brukarstwo trzeba było powtórzyć. Firma z Bydgoszczy zjawiła się u nas ponownie. Ja robiłem podkładki pod opony samochodu jednak nie udało się wszystkiego ratować.

Nie byłem z tego powodu wcale zachwycony. Ponownie czekało nas układanie kostki. Na szczęście teraz wspominam to wszystko z uśmiechem. Nasze podwórko jest w znakomitej formie i możemy cieszyć się pięknie urządzoną przestrzenią. Jestem z tego bardzo dumny.