Wynajem kontenerów budowlanych i reklama

Po studiach stwierdziłem, że czas szukać odpowiedniego zajęcia. Pewnego dnia przeglądając ogłoszenia o pracę natchnęłam się na agencję reklamową. Tam zapewniali bardzo atrakcyjne warunki, elastyczny grafik i młody dynamicznie rozwijający się zespół.

Reklama wrocławskiego wynajmu kontenerów

wynajem kontenerów z WrocławiaRównież stwierdziłam, że idealnie się nadaję na stanowisko informatyka. Na szczęście dostałam tą pracę i mogłam się realizować. Moim pierwszym klientem był mężczyzna, który wykonywał wynajem kontenerów na gruz-Wrocław. Podobno było to bardzo nowe przedsiębiorstwo i potrzebował odpowiedniej reklamy. Jak każda inna młoda firma chciał od nas opiekę i realizację własnej strony internetowej, banery, logo na samochodzie oraz plakaty i ulotki. Jego kontenery miały różne kształty i nigdy nie widziałam czegoś takiego. Na dodatek z wykształcenia był architektem i przekształcał je na domki wypoczynkowe. Musiałam przyznać, że jego wynajem kontenerów zrobił na mnie naprawdę wielkie wrażenie i nigdy wcześniej nie spotkałam się z czymś tak estetycznym i ładnym. Oprócz tego oferował jeszcze wywóz odpadów z placów budowy. Była to dodatkowa usługa. Ja musiałam być w tym dobrze zorientowana, ponieważ wykonując dla niego stronę internetową zależało mi na tym aby wszystko wyglądało tak jak należy. Nawet wywóz gruzu Wrocław musiał być przeze mnie opisany. Jako grafik komputerowy musiałam ładnie zakomponować stronę internetową naszego klienta. Miałam jednak narzuconą kolorystykę. Właściciel życzył sobie pomarańcz z bielą. Moim zdaniem były to trochę zbyt popularne i może przereklamowane.

Jednak stwierdziłam, że ja o tym nie decyduję ostatecznie i nie mam nic do samodzielnego zarządzania. Odpowiednia reklama dla naszego klienta miała określony okres wykonania. My musieliśmy się wyrobić jako firma w przeciągu trzech tygodni.

Sprawdź eko-city.com.pl