W jaki sposób zabezpieczyć imprezę masową?

wynajem barierek ZOMOO imprezie można mówić wtedy, gdy liczba osób na imprezie odbywającej się na zewnątrz przekracza tysiąc osób, oraz jeśli na imprezie w obiekcie zamkniętym  jest ponad trzysta osób. Jeśli organizujemy taką imprezę musimy przede wszystkim zadbać o bezpieczeństwo bawiących się ludzi. 

Imprezy masowe są zabezpieczane przez różne służby, które musza mieć ze sobą kontakt. Nie należy zapominać o punktach medycznych, o miejscach, gdzie można uzyskać informacje, o służbach porządkowych oraz o ochranie. Ważne także są drogi ewakuacyjne, wydzielone strefy do zabawy, czy strefy higieniczno sanitarne.

Strefy na imprezie masowej najczęściej wyznacza się przy pomocy barierek. Można takie barierki podzielić na kilka rodzai:

  • barierki lekkie,
  • barierki typu ZOMO,
  • barierki zaporowe.

wynajem barierek ZOMOJeśli organizujemy imprezę, gdzie wiemy, że będzie duży napór ludzi, warto jest skorzystać z takiej usługi jak wynajem barierek ZOMO. Barierki te charakteryzują się stabilnością oraz wytrzymałością. Barierki typu ZOMO składają się z części stojącej oraz podstawy. Podobna rolę spełniają barierki zaporowe. Których konstrukcja może wytrzymać naprawdę duży napór osób. Do tego takie barierki posiadają podest, który ułatwia prace ochronie. Barierki typu lekkiego najczęściej stosuje się podczas wyznaczania stref lub dróg ewakuacyjnych.

wynajem barierek ZOMO