Dachy moich marzeń

Oglądam bardo dużo telewizji, w której często pokazywane są ciekawe programy dotyczące wakacji. Patrząc dziś na jeden z odcinków mojego ulubionego programu zauważyłam coś bardzo pięknego.

Basenowe dachy w Grójcu

dachyOtóż widziałam dom, na którego dachu został zamontowany basen. Pomyślałam o tym, że takie coś marzy mi się i chciałabym w przyszłości pojechać do hotelu, który posiada basen na dachu. Słyszałam kiedyś, że w moim mieście są takie dachy Grójec, ale nie jestem pewna. Wyobrażając sobie taki dach, widzę siebie jak pływam w wodzie, od której odbija się niebieskie niebo. Musi być niesamowite wrażenie, kiedy pływasz na takiej wysokości widząc z dachu rozpościerający się horyzont czy panoramę miasta. Wokół basenu posadzone są rośliny imitujące plażę. Są to głównie palmy w doniczkach. Obsługa hotelowa jest bardzo miła i przynosi mi co chwilę drinki. Na dachu znajduje się także miejsce, w którym można się opalać. Marzenia marzeniami, ale ich realizacja będzie ciężka do osiągnięcia. Chodzi tutaj głównie o kwestie finansowe. Pracuję w mieście Grójec i zarabiam najniższą krajową. Wiadomo, że pobyt w hotelu z basenem na dachu sporo kosztuje, ponieważ sama jego budowa była kosztowna. Mimo to będę starała się oszczędzić tyle pieniędzy, że starczy mi chociaż na weekendowy pobyt w takim hotelu.

Być może znajdę bogatego męża, który zabierze mnie w podróż poślubną tam, gdzie będzie możliwość skorzystania z tego typu rozrywki. Dach z basenem jest niepowtarzalnym pomysłem, a osoba która go wymyśliła, jest po prostu genialna.